Přeskočit na hlavní obsah

Naše společnost vznikla v roce 2000 se zaměřením na kompletní rekonstrukce interiérů. Rok 2003 byl pro nás zásadní, rozšířili jsme své stavební služby o nabídku interiérového nábytku společnosti HANÁK a pro naše klienty otevřeli kuchyňské studio na Letné. V roce 2015 vznikla společnost Hanák Veletržní s.r.o.

Naším cílem je nabídnout kvalitní české výrobky do vašich interiérů. Hledali jsme interiérový nábytek odpovídající kvalitativním standardům, které pro Vás budeme vždy vyžadovat. Společnost HANÁK NÁBYTEK, a.s. našemu záměru plně vyhovuje. Dnes díky tomu můžeme nabídnout široký sortiment interiérového nábytku společnosti, která má stejný cíl a vize jako my – a tím je spokojený klient, který preferuje kvalitu.

Náš tým

Galerie Showroomu

Přijďte se podívat osobně, rádi Vás poznáme.    Kontakty

Naše realizace

První schůzka

1.

Přibližný půdorys prostoru

Na první schůzku si prosím nachystejte přibližný půdorys Vašeho prostoru, který budeme společně řešit, pomůže nám to k představě o velikosti projektu. Pokud ho nemáte k dispozici, můžete nám jej dodat později nebo přistoupit ke kroku 2 První schůzky.  

2.

Fotografie prostoru

Při prvním jednáním nám hodně pomohou a mohou dočasně zastoupit funkci zpracovaného půdorysu také fotografie Vašeho prostoru. Zde uvidíme aktuální připravenost a probereme možnosti jeho řešení. 

3.

Inspirace

Pokud máte uložené obrázky interiérů a stylů bydlení, které se Vám líbí ze sociálních sítí nebo webových stránek, neváhejte je s sebou na první schůzku také přinést. 

4.

Vaše oblíbené

Pokud nemáte ještě představu o Vašem interiéru, projděte si naše webové stránky a přes funkci srdíčka si vyberte, co se Vám líbí. Pak jen stačí odeslat přes kontaktní formulář Váš výběr nebo nám ho přímo nasdílet.

Oblíbené

Pro naše klienty provádíme kompletní stavební úpravy interiéru zahrnující následující práce:

  • demontáž a likvidaci původní kuchyňské linky
  • instalaci keramických obkladů a dlažeb
  • instalaci dlažeb z přírodního nebo umělého kamene
  • pokládku podlah - dřevěné, laminátové, PVC i marmoleum
  • realizaci sádrokartonů
  • instalaci skleněných obkladů stěn a dělících příček

Provádíme také úpravy stávající vodoinstalace, elektroinstalace a plynovodu pro novou kuchyňskou sestavu.

Nábytek

Ostatní sortiment

Aktuálně

Akustické panely ALEGRO

  • Novinky

Designový model WAVE

  • Novinky