Profil společnosti

HANÁK Veletržní

Naše společnost vznikla v roce 2000 se zaměřením na kompletní rekonstrukce interiérů. Rok 2003 byl pro nás zásadní, rozšířili jsme své stavební služby o nabídku interiérového nábytku společnosti HANÁK a pro naše klienty otevřeli kuchyňské studio na Letné. V roce 2015 vznikla společnost Hanák Veletržní s.r.o.

Naším cílem je nabídnout kvalitní české výrobky do vašich interiérů. Hledali jsme interiérový nábytek odpovídající kvalitativním standardům, které pro Vás budeme vždy vyžadovat. Společnost HANÁK NÁBYTEK, a.s. našemu záměru plně vyhovuje. Dnes díky tomu můžeme nabídnout široký sortiment interiérového nábytku společnosti, která má stejný cíl a vize jako my – a tím je spokojený klient, který preferuje kvalitu.

HANÁK NÁBYTEK je tradiční česká firma s více než 30letou tradicí, za níž stojí už 4 generace rodiny Hanákových, které se naplno věnovali a věnují výrobě toho nejkvalitnějšího nábytku. Nejde o reklamní slogan, ale o skutečná léta tvrdé práce, dlouhé řady zkušeností a nadšení, se kterým dnešní majitelé, otec a syn Stanislavové Hanáci, a stejně tak zaměstnanci firmy, nábytek vyrábějí a posouvají ho dál a dál, jak v originálním designu, tak především v kvalitě.

Díky vlastnímu vývoji, moderním technologiím, ale i poctivému ručnímu řemeslu, vyrábí firma HANÁK ročně statisíce nábytkových sestav pro zákazníky nejen v Česku, ale po celém světě.

Kromě neobyčejné kvality a vlastního designu je v současnosti jednou z hlavních předností značky tzv. INTERIOR CONCEPT HANÁK, který znamená domov v jedné značce, tedy od jednoho výrobce. Firma HANÁK NÁBYTEK má ojedinělé portfolio, které nemá konkurenci. Nikdo jiný v Česku a pravděpodobně ani v Evropě nevyrábí interiérový nábytek včetně interiérových dveří. V tom je HANÁK naprosto výjimečný.

Exkluzivní kolekce PREMIUM představuje nábytek a dveře v nejkvalitnější povrchové úpravě 7vrstvého laku a ušlechtilých dýh. Kolekce TREND zahrnuje nábytek v dřevodekorech a kvalitních lesklých nebo matných laminátech.